PHU AWANGARDA

Jesteśmy firmą działającą od wielu lat na rynku sanitarno-grzewczo-instalacyjnym.

Zajmujemy się sprzedażą hurtową artykułów z zakresu szeroko rozumianej armatury hydraulicznej – zarówno w Polsce, jak i na terenie całej Unii Europejskiej. Zaopatrujemy hurtownie, firmy budowlane, inwestorów, ale również mniejsze podmioty gospodarcze. Mamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy gotowi sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Oferowane przez nas produkty – począwszy od odpływów liniowych, przez wymienniki ciepła dostępne online, kończąc na zaworach mieszających, charakteryzują się najwyższą jakością jednocześnie przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

W naszej działalności kierujemy się przede wszystkim satysfakcją Kontrahentów. Wszelki towar, który znajdziesz w naszym asortymencie, charakteryzuje się solidnością oraz niezawodnością w swoim działaniu.

Współpraca

Zapraszamy do współpracy hurtownie, firmy budowlane, wykonawców inwestycji, sklepy internetowe i stacjonarne, a także Klientów indywidualnych zainteresowanych dystrybucją naszych produktów. Ponadto jesteśmy otwarci na nawiązanie partnerstwa z architektami czy też projektantami wnętrz, chcącymi wdrażać nasze rozwiązania w swoich pracach realizowanych na co dzień.

Charakteryzują nas:

  • najwyższej jakości produkty – w tym przede wszystkim solidne odpływy liniowe, zawory mieszające oraz wymienniki ciepłastalowe i tytanowe,

  • szybka realizacja zamówień,

  • współpraca na wysokim poziomie,

  • niskie minima logistyczne,

  • indywidualne podejście do Klienta.